Černá skříňka do auta
Aktualizováno
10.6.2018
KONTAKT - GPS NAVIGACE, VYSÍLAČKY, MOBILNÍ TELEFONY - prodej, servis, montáž

Černá skříňka pro záznam obrazu, GPS, 3 kanály (S)

Černá skříňka do auta

Černá skříňka do auta je zařízení, které monitoruje a zapisuje důležité údaje o jízdě auta a uchovává je pro případ nehody. Typicky se monitoruje a zaznamenává obraz před autem i v autě, zrychlení či zbrždění auta i rychlost, směr jízdy a polohu, čas a datum. .

Černá skříňka dvrb4 se používá se pro záznam videa a zvuku v nepřetržité smyčce. Je možné najednou zaznamenávat údaje až ze 3 kamer a 1 mikrofonu.

Je-li vozidlo účastníkem nehody, kolize, náhlých zrychlení nebo zpomalení, událost je označena a uložena na SD kartu. Následně je možné analyzovat data, najít příčiny, přehrávát scény a zjistit zrychlení, rychlost vozidla, směr a místo události díky zabudované GPS.

Video a audio jsou průběžně zaznamenávány od okamžiku zapnutí. Pokud je SD karta plná, nejstarší záznamy jsou přepsány posledními.

Pokud dojde k neobvyklému zrychlení nebo zpomalení a vestavěný G-Sensor detekuje překročení nastaveného limitu, obsluha aktivuje manuálně tlačítko nahrávání nebo dojde k sepnutí vodiče alarm 1-3, nahrané video je uloženo do zvláštní složky. Záznam je uložen cca 15s před a po události. Uložená data v případě záznamu na SD kartu nebudou vymazána, uživatel může data smazat po přezkoumání SD karty.
Zaznamenané údaje lze přehrávat pomocí dodávaného software pro přehrávání, který se nachází na SD kartě. Rozlišení záznamu je max. 720x576. Maximálně 50 snímků za sekundu, 3 kanály. Kamery nejsou součástí balení.

Technické parametry:
- napájecí napětí: 12/24V (7,8W)
- rozměry: 70x99x21mm
- hmotnost 100g
- formát PAL/NTSC
- 3x video vstup
- 1x audio vstup
- 1x AV výstup (přímé zobrazení z kamer nebo přehrání nahrávky)
- SD karta až 32GB ( v balení 4GB)
- nahrávací čas 2-356 hodin (14dní/20h)
- rozlišení max.720x576/max.50 fps
- vestavěný 3D G senzor
- formát videa: MPEG4
- externí anténa GPS
- kabelové dálkové ovládání
- záložní zdroj pro dokončení nahrávky v případě výpadku napájení
- zobrazení polohy v Google Maps
- AV výstup

 Ukázka ZDE.

 

 
naše cena (bez DPH 5181.82,-)   Kč 6270,- (cena s daní)
 
 
Fotky Černá skříňka do auta Černá skříňka do auta Černá skříňka do auta Černá skříňka do auta Černá skříňka do auta