měnič napětí sinusový
Aktualizováno
15.12.2018
KONTAKT - GPS NAVIGACE, VYSÍLAČKY, MOBILNÍ TELEFONY - prodej, servis, montáž

Měnič napětí sinusový ../220V, 600W

měnič napětí sinusový

 

 

 

Měniče napětí vhodné pro široké použití v automobilech, kamionech, karavanech nebo na lodích, jsou určené pro napájení 220V spotřebičů z baterie 12V, nebo verze 24V. Výstupní napětí má čistě sinusový průběh.
Vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží i pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou motory, čerpadla, ledničky, zářivky atd. Dále je tento měnič vhodný pro spolehlivé a bezpečné napájení televizorů, DVD, počítačů, tiskáren, měřících přístrojů a jiných el. spotřebičů. Měnič je navíc vybaven LED displejem (zobrazuje střídavě vstupní napětí a výstupní proud) a USB zásuvkou pro napájení USB spotřebičů 5V.

Měnič ihned reaguje na všechny poruchy, změny nap. napětí, na indukci. Mikrořadičem řízená elektronika udržuje stálou kontrolu všech parametrů. Prvotřídní kvalita sinusoidy zajišťuje maximální výkon s vysokou účinností. Měniče s čistou sinusovkou se dále vyznačují velkou přesností napájení el. spotřebičů a jejich bezpečný provoz, velmi dobře snáší zapínací nárazové proudy induktivních zátěží (motory, čerpadla, ruční el. nářadí). Měniče jsou vybaveny elektronickou ochranou proti přetížení, zkratu, přehřátí měniče i podpětí napájecího napětí.

Technické údaje:
- maximální špičkový výkon 1200W
- maximální stálý výkon 600W
- vstupní napětí 12V, nebo verze 24V
- výstupní napětí 220-240V
- výstupní frekvence 50Hz, +-3Hz
- USB výstup: 5V, 1000mA
- rozměry: 210x180x73mm
- ochrana proti přetížení, přehřátí, přepětí na vstupu, podpětí na vstupu a zkratu na výstupu

 
naše cena (bez DPH 1809.92,-)   Kč 2190,- (cena s daní)
 
 
Fotky Měnič napětí sinusový Měnič napětí sinusový