GPS,komunikator positrex, sledování polohy, monitorování polohy, určení polohy, zjištění polohy, alarmové tlačítko, zabespečení vozidla, on-line,
Aktualizováno
15.12.2018
KONTAKT - GPS NAVIGACE, VYSÍLAČKY, MOBILNÍ TELEFONY - prodej, servis, montáž

Vozidlový komunikátor GC 075 ( Positrex )

GPS,komunikator positrex, sledování polohy, monitorování polohy, určení polohy, zjištění polohy, alarmové tlačítko, zabespečení vozidla, on-line,

Vozidlový komunikátor GC 075 - Positrex

Tento vozidlový komunikátor se používá především pro skrytou montáž do vozidel, stavebních strojů apod., případně i na jiné využití. Využívá se pro on-line sledování polohy vozidla, tvorbě elektronické knihy jízd, případně pro přenos poplachové informace s určením GPS polohy při napojení na autoalarm, nebo na tlačítko.

Funkce komunikátoru:

Veškerá zaznamenaná data jsou ukládána do paměti a současně odesílána v pravidelných intervalech prostřednictvím GPRS/GSM na server, kde jsou dále vyhodnocována a zobrazována. GC 075 lze řídit mobilním telefonem, či prostřednictvím internetu od vzdáleného PC.
Komunikátor je dodáván včetně GSM a GPS antény, s kabeláží pro připojení vstupů a se základním příslušenstvím potřebným pro instalaci.

Výhodou on-line jednotek je především to, že uživatel má možnost sledování svých vozidel v reálném čase a to, že veškeré další přenosy dat (kniha jízd případně nastavení jednotky a diagnostické a servisní funkce dodavatele) jdou po síti GSM a proto po instalaci jednotky již nejsou potřeba žádné zásahy přímo ve vozidle. Komunikátor je standardně dodáván včetně SIM karty.

Tato jednotka v systému POSITREX má i velmi užitečnou funkci v případě, že nemáte v danou chvíli počítač, nebo PDA s připojením na internet, např. na cestách, v terénu apod. a přesto potřebujete znát polohu sledovaného vozidla např. při odcizení.
 Stačí zavolat číslo SIM karty umístěné v jednotce, jednotka okamžitě, prostřednictvím SMS odešle informaci o aktuální GPS poloze. Toto je sice běžné i u jiných jednotek, ale tato Vám pošle v SMS přímý odkaz na mapy Google, takže příchozí souřadnice nemusíte nikam zadávat, ale i na jednoduchém telefonu, např. NOKIA 6303, zobrazíte aktuální polohu na mapě v telefonu.
Postup v telefonu: otevřete SMS, použít detail, použít webovou adresu a načte se mapa google se symbolem o poloze vozidla zjistíte aktuální polohu vozidla.  ( Některé mobilní telefony zobrazení mapy nemusí podporovat. )

Na alarmový vstup jednotky je možné připojit  alarmové tlačítko, kdy po jeho třísekundovém stisku jednotka vyšle na Vámi přednastavená tel. čísla alarmovou SMS s  přímým odkazem na mapy Google ( popsáno v minulém odstavci  a na fotografiích ), kterou lze využít např. pro vozidla TAXI, bezpečnostních agentur, sanitních vozů apod. při ohrožení řidiče, v případě poruchy vozu apod. pro jeho přesnou a okamžitou lokalizaci.

Tuto SMS Vám pro vyzkoušení můžeme na požádání kdykoli poslat.

Tento postup je zobrazen na fotografiích.

Celý tento systém, způsob ovládání a pod. doporučujeme a  můžeme kdykoli předvést v praxi. Případně další informace a ceník měsíčních plateb najdete na stránkách výrobce: www.levelna.cz a provozovatele www.positrex.cz, www.positrex.eu

Pro provádění montáží do vozidel jsme držiteli platného certifikátu od výrobce.

Měsíční poplatek za jedno vozidlo včetně SIM karty a datových služeb s tím spojených je: 

200,–Kč +DPH , při užití mapy ČR on-line

250,- Kč + DPH, při užití mapy Evropy ( v ČR on-line, vozidlo v cizině off-line,  jednotka pošle data až při dosažení CZ GSM signálu )

450,- Kč + DPH, při užití mapy Evropy on-line


Montáž do vozidla - cca 1100,- až 1500,- Kč + DPH, elektromateriál a spojovací materiál při montáži do vozidla - cca 100,- až 300,- Kč +DPH

 

Další informace jsou uvedeny v přílohách.

Smlouva je uzavírána přímo s provozovatelem portálu.

 
naše cena (bez DPH 4950.41,-)   Kč 5990,- (cena s daní)
 
 

Přiložené soubory

Manuál Positrex GC 075 Manuál Positrex GC 075
( MS Office Word (*.DOC), velikost souboru - 333 kB )
Stáhnout
Popis jednotky GC 075 Positrex Popis jednotky GC 075 Positrex
( Adobe Acrobat Reader (*.PDF), velikost souboru - 816 kB )
Stáhnout
Fotky Jednotka Positrex GC 075 Jednotka Positrex GC 075 Jednotka Positrex GC 075 Jednotka Positrex GC 075 Schema zapojení jednotky Positrex GC 075 Příchozí odpovědní SMS z jednotky. Otevření příchozí SMS. Otevření příchozí SMS a použití přímého odkazu. Otevření příchozí SMS a použití přímého odkazu. Načítání mapy z přímého odkazu v SMS. Načtení mapy se symbolem o aktuální poloze z přímého odkazu v SMS. Náhled na aplikaci POSITREX Náhled na aplikaci www.positrex.eu Náhled na aplikaci www.positrex.eu Náhled na aplikaci www.positrex.eu Náhled na aplikaci www.positrex.eu Náhled na aplikaci www.positrex.eu Náhled na aplikaci www.positrex.eu Náhled na aplikaci www.positrex.eu Náhled na aplikaci www.positrex.eu