ceny, zboží a služeb
Aktualizováno
15.12.2018
KONTAKT - GPS NAVIGACE, VYSÍLAČKY, MOBILNÍ TELEFONY - prodej, servis, montáž

Naše ceny produktů a služeb

Naším cílem je nabídnout služby za nejlepší možnou cenu. Nemůžeme sice konkurovat mnohým internetovým obchodům, které zboží jenom přeposílají a spokojenost zákazníka je více méně vedlejší, přesto může být naše nabídka pro mnohé zajímavá, protože preferujeme kvalitu.  Můžete si být jisti, že zboží i služby od nás budou kvalitní, rychlé a spolehlivé, což dokazují některé ukázky námi realizovaných služeb zde.

Naše ceny zboží a výrobků jsou většinou dle doporučených cen dodavatelů. Přesto je možné o ceně u konkrétního výrobku či služby se individuelně dohodnout.

Nejsme sice klasický internetový obchod, přesto jsme ochotni zákazníkům po dohodě vybrané zboží dovézt či poslat. Obvykle posíláme do druhého dne. Bohužel, poštovné a dobírka poněkud zvyšují náklady a je třeba s tím počítat.
Většinou posíláme, pokud se nedohodneme jinak, z důvodu vyšší spolehlivosti doručení,  balíkem DR - "do ruky".
V praxi se náklady na odeslání pohybují v rozmezí 80,- – 200,- Kč, - záleží na hmotnosti.
Na Slovensko 300,-Kč.
Pozn.: Antény - nad 1m, posuzuje někdy pošta jako „neskladné“ zboží a účtuje vyšší sazbou.

Obvyklé dobírkové poštovné bývá 130,- Kč za běžný balík.
Za balík "do ruky" 160,-Kč  - nové označení  české pošty DR -  balík do ruky (dříve obchodní balík do druhého dne) (Včetně DPH)

Ceny se snažíme aktualizovat. Ne vždy se nám to musí podařit, proto aktuální cenu potvrdíme – upřesníme na dotaz, nebo při objednávce. Ceny uvedené na našich stránkách se mohou lišit od cen uvedených v kamenné prodejně.

Orientační ceny některých ostatních služeb najdete ZDE:

V případě montáže mimo naši provozovnu účtujeme k celkové ceně částku 500,- Kč za přípravu na montážní výjezd a cestovné 15,- Kč/ 1km + DPH.

 
 
 
 
Fotky ceny, zboží a služeb