Měnič napětí SINUS Phoenix
Aktualizováno
15.12.2018
KONTAKT - GPS NAVIGACE, VYSÍLAČKY, MOBILNÍ TELEFONY - prodej, servis, montáž

Měnič napětí SINUS Phoenix

Měnič napětí SINUS Phoenix

Prvotřídní technologie - SinusMax

Střídače malé výkonové řady s čistě sinusovým napětím byly vyvinuté pro profesionální použití a jsou vhodné pro opravdu širokou škálu aplikací.
Kritéria zvolená při vývoji těchto střídačů byla: vyvinout střídače s opravdu čistě sinusovým výstupním napětím s optimální účinností, ale bez velkých kompromisů ve výkonnosti.
Splnění tohoto předsevzetí umožnilo použití hybridní HF technologie. Výsledkem je vysoká kvalita střídačů v kompaktním provedení, nízká hmotnost a schopnost dodávat potřebný výkon bez problémů jakémukoli druhu zátěže.

Unikátní vlastností při použití tzv.SinusMax technologie je velmi vysoký počáteční záběrový proud.
Běžná vysokofrekvenční technologie nenabízí takové extrémní počáteční záběrové přetížení.
Střídače Phoenix Inverter, jsou proto vhodné pro napájení obtížných zátěží jako např. kompresorů chladniček a ledniček, kompresorů a ventilátorů klimatizace, střídavých elektromotorů všeho druhu a podobných aplikací.

Není nutné je tudíž 5 -10x předimenzovávat, jako u běžných jiných měničů z důvodu záběrového proudu výše uvedených spotřebičů.

Mikrospínače (DIP switches) pro výběr módu Power Saving (jen pro modely 750VA)
Pokud střídač pracuje v módu Power Saving /úsporný režim/, proud naprázdno je snížen na 1/3 jeho jmen. hodnoty. V tomto případě je střídač vypnutý pokud není odebíraný žádný nebo malý výkon a zapíná krátce každé 2 sec. Pokud výstupní proud přestoupí nastavenou mez, střídač začne normálně pracovat. Pokud proud klesne střídač se opět vypne.
Funkce zap.-vyp. lze nastavit mikrospínači v rozmezí 15W - 85W.

 

 
naše cena telefonický dotaz
 
 
Fotky Měnič napětí SINUS Phoenix Měnič napětí SINUS Phoenix