Albrecht ae 6490
Aktualizováno
15.12.2018
KONTAKT - GPS NAVIGACE, VYSÍLAČKY, MOBILNÍ TELEFONY - prodej, servis, montáž

Albrecht AE 6490

Albrecht ae 6490

 ALBRECHT AE 6490

 

CB vysílačka Albrecht AE 6490 je určena svými rozměry do prostoru velikosti autorádia. Pomocí přiloženého DIN rámečku se snadno upevní. Výhodou je též reproduktor umístěný na předním panelu. Má také ASQ ovladatelné i z mikrofonu.

Tato vysílačka německé značky je vhodná především do vozidel, kde je k dispozici DIN otvor a kde již není místo na přídavný CB reproduktor, který tato vysílačka má zabudovaný v přední části.

 

Je multinormní, tzn., že lze nastavit i německou normu - 80 kanálů. Má možnost přepínat mezi zeleným a oranžovým podsvětlením a slabší a silnější intenzitou podsvětlení. Má také ASQ - automatický umlčovač šumu, ovladatelný na mikrofonu i na panelu vysílačky. Dále ROGER BEEP - pípnutí při ukončení vysílání, funkci SCAN - vyhledávání obsazených kanálů, LOCK - zamknutí ovládacích prvků a další funkce. Napájecí napětí - 12V. 

Velká výhoda je i funkce ASQ ( automatický umlčovač šumu ), ovladatelná i z mikrofonu.

 

 

V případě nemožnosti montáže do DIN otvoru je součástí balení i klasická montážní konzole na podvěšení vysílačky. DIN držák se pak nepoužije.

 

 

Technicky je téměř totožná s vysílačkou Lafayette Trucker. No rozdíl o ní nemá funkci RF GAIN a MIC GAIN, což zjednodušuje ovládání.

Skladem obvykle více kusů

 

 
Albrecht ae 6490
 
 
naše cena (bez DPH 2884.3,-)   Kč 3490,- (cena s daní)
 
 
Fotky Albrecht AE 6490 Albrecht AE 6490